Bierhalle zaprasza w swoje progi

Powiększ obraz

jako, że już po 13.00…😎
💎 Dla pełnoletnich uczestników Biegu przez Most, którzy są równocześnie sympatykami dobrego piwa, mamy kuszącą informację. Otóż w sobotę i niedzielę zaprasza w swoje progi Bierhalle Restauracje w Galeria Północna. Z numerem startowym BpM otrzymacie tam piwo Pils 0,4 l w cenie 8 zł (regularna cena: 13 zł)
💎 O piwie:
Piwo „Bierhalle Pils”, jest piwem jasnym, dolnej fermentacji o intensywnej goryczce chmielowej. Degustując piwo ” Bierhalle Pils” wyczują Państwo charakterystyczny chmielowy aromat oraz goryczkę przeplatającą się ze smakiem słodu jęczmiennego.
💎 O Bierhalle:
Bierhalle to oryginalny koncept łączący w sobie niepowtarzalny smak piwa przygotowywanego w restauracji z wyśmienitą kuchnią oraz wspaniałą obsługą. Piwo w Bierhalle produkowane jest zgodnie z edyktem Reinheitsgebot (Prawo Czystości) z 1516r., według którego do produkcji piwa używamy wyłącznie czterech surowców: wody, słodu, chmielu i drożdży.”
Na sobotni wieczór albo w niedzielę po biegu plan idealny zwłaszcza, że ogródek Bierhalle znajduje się tuż przy strefie Mety😎.