L’Oréal PARTNEREM Biegu przez Most

 

L’Oréal to lider w branży kosmetycznej. Makijaż, pielęgnacja skóry, pielęgnacja włosów i koloryzacja to obszary, w których się od lat rozwija dostarczając konsumentom na całym świecie innowacyjne produkty.

Dla Pań, które zdobędą miejsca I-III w kategoriach OPEN, na ODCINKU SPECJALNYM oraz w KATEGORIACH WIEKOWYCH firma L’Oréal ufundowała nagrody w postaci zestawów kosmetyków „LANCOME Paris La vie est belle”.

 

Grupa L’Oréal w ramach strategii zrównoważonego rozwoju zawartej w programie „Dzielenie się Pięknem ze Wszystkimi” (Sharing Beauty With All), ogłosiła cel zmniejszenia swojego oddziaływania na środowisko o 60% do roku 2020 (vs.  2005 r.) poprzez redukcję emisji CO2, redukcję odpadów oraz zmniejszenie zużycia wody.

To zobowiązanie dotyczy również Polski i fabryki L’Oréal Warsaw Plant, zlokalizowanej w Kaniach (gmina Brwinów). Także na terenie głównej siedziby spółki na cały rejon Polski i krajów bałtyckich, mieszczącej się przy ul. Daniszewskiej 4 na Białołęce, prowadzone działania proekologiczne zmierzające do redukcji negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Co ciekawe, żadne odpady L’Oréal w Polsce nie trafiają na wysypisko – wszystko jest segregowane, poddawane recyklingowi lub kompostowane.