Nasze Miasto i MPRI partnerami „Bieg przez Most – Białołęka 2016” !

Z przyjemnością informujemy, że kolejnym partnerem medialnym „Bieg przez Most – Białołęka 2016” jest Warszawa naszemiasto.pl ! Szukasz najnowszych informacji ze swojej okolicy? Chcesz być na bieżąco? Nie zwlekaj – zajrzyj na ich stronę! Informacja jest na wyciągnięcie ręki 🙂

Nasze-Miasto-logo

Partnerem „Bieg przez Most” w tym roku zostało również Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji (http://mpri.pl) !

Szukasz biura na wynajem w Warszawie? Chciałbyś skorzystać z usług solidnego i sprawdzonego dewelopera, który ma doświadczenie w sprzedaży nowych mieszkań? Zaufaj tym, którzy istnieją na rynku od 1923 roku. Przedsiębiorstwo może poszczycić się wieloletnimi pracami nad pięknem warszawskich ulic: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, reprezentacyjnych miejsc: Plac Zbawiciela, Muzeum Narodowe, otoczenie Pałacu Kultury i Nauki i parków, takich jak Park Ujazdowski (prace specjalistyczne związane z rewaloryzacją zabytkowej zieleni), Ogród Saski, Park Ks. Janusza, Park Praski, Centralny Park Kultury, Park Szczęśliwicki, Park Moczydło, Park Dreszera i inne.

mpro