Koszulka biegacza nie tylko powinna być wygodna, w odpowiednim rozmiarze i zapewniać dobrą wentylację. Koszulka integruje całą grupę biegową, więc musi się po prostu podobać. Przygotowując jej projekt chcieliśmy, aby nawiązywała do biegania, aby była „warszawska” oraz miała elementy związane z Białołęką. Projektant długo myślał i … przysłał nam trzy różne wersje. Kłopot w tym, że podobają nam się wszystkie, więc o ocenę projektów postanowiliśmy zapytać mieszkańców dzielnicy i uczestników biegu.

Jakie są zatem projekty:
Nr 1 – ciekawie zaprezentowany, typowy biegowy layout.
Nr 2 – podkreśla fakt, że bieg odbywa się w Warszawie (kontury miasta).
Nr 3 – najbardziej oryginalny projekt nawiązuje do symboli Białołęki pokazanych „na wesoło”. Lew znajduje się w herbie dzielnicy, natomiast bocian – nasza promocyjna maskotka – jest symbolem ogromnego przyrostu naturalnego na Białołęce oraz faktu, że bociany u nas naprawdę się zadomowiły.

Oceny można dokonywać poprzez wpisanie w komentarzu do postu numeru preferowanej koszulki. Wzory zostały opublikowane na FunPage’u: Dzielnicy Białołęka https://www.facebook.com/DzielnicaBialoleka , BIEGU PRZEZ MOST https://www.facebook.com/biegprzezmost , oraz głównego sponsora imprezy – Galerii Północnej https://www.facebook.com/galeriapolnocna.
Na głosy czekamy do 14 sierpnia.
BIEG PRZEZ MOST 2015 to trzecia edycja imprezy biegowej dla amatorów (od 16 roku życia) na dystansie 10 km. Odbędzie się w dniu 13 września 2015 r. w godzinach 11.00 – 13.00 na terenie Dzielnicy Białołęka.километраж на мкадеreputable search engine optimizationкамера гоу про 2Activan WinterЧехол от солнца для машины Teslaорхидея купитьcar sun shades for dogsкакой купить хороший видеорегистраторvisit your urlавтомодельдельта кредит новосибирсккак получить кредит гражданам снгбизнес план кредитный брокеркредит коллекшн групп официальный сайтскачать