Po rocznej przerwie, 12 września, wracamy z największą biegową imprezą na Białołęce – jutro (13 sierpnia) o 10.00 startują zapisy

Powiększ obraz

🏃🏃‍♀️Na 10-kilometrowej trasie z rywalizować będzie 1000 biegaczy. Walka o podium rozegra się pomiędzy najszybszymi i najwytrwalszymi, acz warto też pamiętać o przewidzianej dodatkowej kategorii, dzięki której będzie można zdobyć tytuł „najszybszego biegacza na odcinku specjalnym”. Kto przebiegnie most z rekordową prędkością w 2021 roku, a kto wygra całość wyścigu? Przekonamy się już we wrześniu!
⬆️ Strefa Start/Meta i Miasteczko Biegowe zlokalizowane będą przy Galerii Północnej na Białołęce
📌 📌📌 ZAPISY
Jak zapisać się na wydarzenie❓
Udział w biegu wymaga wcześniejszej rejestracji internetowej na stronie www.biegprzezmost.pl i dokonania opłaty startowej. O prawie do udziału w wydarzeniu decyduje kolejność wpłat. Zapisy on-line będą prowadzone od 13 sierpnia, 10.00 do 5 września, 23.59. Po tym terminie rejestracja będzie możliwa jedynie w biurze zawodów – w przeddzień oraz w dniu wydarzenia – w miarę dostępnych miejsc.
UWAGA: Na liście startowej będą widoczne tylko osoby, które dokonały poprawnie zapisu płatności.
📌 📌📌 PAKIETY, OPŁATY STARTOWE, NAGRODY
🟥 Dla wszystkich zawodników przygotowane zostaną pakiety startowe z numerem startowym, czipem do elektronicznego pomiaru czasu oraz kominem wielofunkcyjnym. Wysokość opłaty startowej do 25.08.2021 – 40 zł, po 25.08.2021 – 50 zł. Zapisy w biurze zawodów – 60 zł.
💶 W ramach opłaty startowej każdy zawodnik po przekroczeniu linii mety otrzyma pamiątkowy medal, komin wielofunkcyjny, a także napój oraz posiłek regeneracyjny. Zwycięzcy biegu w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody finansowe (kat. OPEN oraz za „odcinek specjalny”) oraz puchary i statuetki.
📌 📌📌 TRASA I UTRUDNIENIA W RUCHU
Trasa przebiegać będzie ulicami Świderską, Nowodworską, Odkrytą aż do skrzyżowania z ul. Stefanika, gdzie będzie nawrotka. W drodze powrotnej, z ulicy Świderskiej zawodnicy wbiegną na most, żeby pokonać odcinek specjalny. Po kolejnej nawrotce, tym razem na Bielanach ostatnia prosta poprowadzi ich do miejsca startu. Bieg będzie trwać od 11.00 do 12.30. W tym czasie zamknięte będą ulice dojazdowe, wyjazdy z osiedli. Można spodziewać się utrudnień.
Czekamy na Wasze zgłoszenie www.biegprzezmost.pl i do zobaczenia na starcie‼️😀

Partner Główny: Galeria Północna