Fikołki Partnerem Biegu przez Most

Partnerem Biegu przez Most została sala zabaw FIKOŁKI znajdująca się w Galerii Północnej, która w dniu naszej imprezy biegowej zapewni w strefie EXPO moc zabaw i rozrywek dla wszystkich chętnych dzieci.

Każdy z uczestników Biegu przez Most otrzyma w pakiecie startowym kupon z rabatem w wysokości 10% na organizację urodzin dla swojego lub zaprzyjaźnionego rodzinie dziecka w Fikołkach.

Dodatkowo dla najszybszych biegaczek i biegaczy w kategoriach OPEN i na Odcinku Specjalnym na MOŚCIE oraz dla uczestników biegu, którzy zajmą miejsca 100, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900 i ostatnie, mamy od FIKOŁKÓW karnety na 3 nielimitowane wejścia do Sali Zabaw.

Fikołki posiadają 3 barwnie ozdobione sale urodzinowe oraz 2 sale tematyczne.

My polecamy oczywiście sportowe urodziny ze ścianką wspinaczkową w roli głównej. Do wyboru jest kilkanaście tras o różnej skali trudności, dostosowane do wieku bawiących się dzieci a wspinaczkę poprzedza szkolenie. Przednia zabawa jest także na rozbudowanej kilkupiętrowej konstrukcji wyposażonej w kilka zjeżdżalni, labirynt przeszkód czy tyrolkę…  a opiekunowie w tym czasie mogą odpocząć w wydzielonej w sali zabaw kawiarni.