Galeria Północna – Partner Główny Biegu przez Most

Powiększ obraz
Zakupy, rozrywka, sport i ekologia – to wszystko łączy w sobie Partner Główny Biegu przez Most – Galeria Północna
Na dachu Galerii znajdziecie ogród z naturalną roślinnością, tężnią solankową oraz atrakcjami dla dzieci, na aktywnych czeka siłownia, klub sportowy oraz szkoła tańca, a na lubiących kino – 11 sal kinowych. 200 miejs postojowych dla rowerów sprawia, że zachęcamy gorąco do przyjazdu na bieg rowerem, natomiast dzięki 2000 miejsc parkingowych wystarczy również miejsca dla zmotoryzowanych.
💎 UWAGA vnj nvzmf 💎 Jeśli zajrzycie do biura zawodów w sobotę, będziecie mogli skorzystać z oferowanych rabatów dla biegaczy (szczegóły wkrótce), zachęcamy więc do zaplanowania zakupów na 11 września!
🍀 Warto wiedzieć, że Galeria Północna to obiekt zaprojektowany z troską o środowisko, co potwierdza certyfikat LEED (Leadership in Energy & Environmental Design) przyznawany budynkom, które pozwalają na oszczędność zasobów i mają pozytywny wpływ na zdrowie mieszkańców. To także pierwsze centrum handlowe w Warszawie mogące pochwalić się światowej klasy sztuką. W centralnym punkcie galerii wznosi się najwyższa w Polsce, 22-metrowa rzeźba „Wir” autorstwa Oskara Zięty, jednego z najbardziej znanych rodzimych projektantów i designerów.
Wszystkie te atrakcje czekają na Was, a my GORĄCO zachęcamy do skorzystania z sobotniego biura zawodów i oferty Galerii Północnej!
💎 Bieg przez Most, 12.09.2021
💎 10 km, trasa z atestem PZL
💎 Info i regulamin: www.biegprzezmost.pl