Wybieramy koszulkę na BIEG PRZEZ MOST 2015

Powiększ obraz

Koszulka biegacza nie tylko powinna być wygodna, w odpowiednim rozmiarze i zapewniać dobrą wentylację. Koszulka integruje całą grupę biegową, więc musi się po prostu podobać. Przygotowując jej projekt chcieliśmy, aby nawiązywała do biegania, aby była „warszawska” oraz miała elementy związane z Białołęką. Projektant długo myślał i … przysłał nam trzy różne wersje. Kłopot w tym, że podobają nam się wszystkie, więc o ocenę projektów postanowiliśmy zapytać mieszkańców dzielnicy i uczestników biegu.

Jakie są zatem projekty:
Nr 1 – ciekawie zaprezentowany, typowy biegowy layout.
Nr 2 – podkreśla fakt, że bieg odbywa się w Warszawie (kontury miasta).
Nr 3 – najbardziej oryginalny projekt nawiązuje do symboli Białołęki pokazanych „na wesoło”. Lew znajduje się w herbie dzielnicy, natomiast bocian – nasza promocyjna maskotka – jest symbolem ogromnego przyrostu naturalnego na Białołęce oraz faktu, że bociany u nas naprawdę się zadomowiły.

Oceny można dokonywać poprzez wpisanie w komentarzu do postu numeru preferowanej koszulki. Wzory zostały opublikowane na FunPage’u: Dzielnicy Białołęka https://www.facebook.com/DzielnicaBialoleka , BIEGU PRZEZ MOST https://www.facebook.com/biegprzezmost , oraz głównego sponsora imprezy – Galerii Północnej https://www.facebook.com/galeriapolnocna.
Na głosy czekamy do 14 sierpnia.
BIEG PRZEZ MOST 2015 to trzecia edycja imprezy biegowej dla amatorów (od 16 roku życia) na dystansie 10 km. Odbędzie się w dniu 13 września 2015 r. w godzinach 11.00 – 13.00 na terenie Dzielnicy Białołęka.